Чемпіонат України (XCO, XCE, паралельний слалом) з велосипедного спорту МТБ в Одесі

Чернівецька збірна з велосипедного спорту на Чемпіонаті України

здобула 32 медалі.

         В Одесі 18-21 квітня пройшов чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк. Вихованці обласної ДЮСШ “Колосок та обласної ШВСМ, на І етапі чемпіонату України (XCO) в командному заліку серед молодших юнаків Чинчик Богдан, Фетисов Данило та Кушнірюк Андрій зайняли 1 місце, в особистому заліку в категорії юнаки Кушнірюк Богдан посів 3 місце, а в категорії молодші юнаки Чинчик Богдан 2 місце.

        На І етапі чемпіонату України (XCE)(крос- кантрі елімінатор) в командному заліку серед юніорів Жук Володимир, Михайлюк Олександр, Довганчук Костянтин, Равлик Євгеній посіли 2 місце, серед юнаків Кушнірюк Богдан та Русін Ілля посіли 3 місце і в категорії молодші юнаки  2 місце посіли Чинчик Богдан, Фетисов Данило та Кушнірюк Андрій. В особистому заліку Жук Володимир в категорії юніори посів 3 місце, Кушнірюк Богдан в категорії юнаки посів 2 місце.

        На чемпіонаті України (паралельний слалом) в командному заліку в категорії юніори Жук Володимир, Михайлюк Олександр, Довганчук Костянтин, Равлик Євгеній посіли 2 місце, серед юнаків Кушнірюк Богдан та Русін Ілля посіли 3 місце, а в категорії молодші юнаки  1 місце посіли Чинчик Богдан, Фетисов Данило та Кушнірюк Андрій. В особистому заліку в категорії чоловіки Гоменюк Сергій посів 3 місце, в категорії юніори Довганчук Костянтин 3 місце,  молодших юнаках Чинчик Богдан зайняв 2 місце.